Informacje prasowe
Frekwencja w lidze. Koszalin tuż za podium
Za nami runda zasadnicza PGNiG Superligi Kobiet. Młyny Stoisław Koszalin uplasowały się w niej na czwartym miejscu, pod względem frekwencji na meczach ligowych.

Przypomnijmy, że runda zasadnicza PGNiG Superligi Kobiet składała się z 90 spotkań. Każda z drużyn rozegrała 9 meczów domowych i 9 wyjazdowych. Najwyższą frekwencja pochwalić może się MKS Zagłębie Lubin, które gromadziło średnio 1234 kibiców na każdym meczu. Kolejne lokaty na podium zajmują MKS FunFloor Lublin – średnio 1215 widzów oraz MKS PR Urbis Gniezno – średnio 1026 widzów.
Tuż za podium uplasowały się Młyny Stoisław Koszalin. W meczach domowych biało-zielonych na trybunach zasiadało średnio 717 widzów. Warto dodać, że podczas meczu przeciwko MKS PR Urbis Gniezno w hali przy Śniadeckich 4 pojawiła się rekordowa liczba, ponad 1000 widzów.
– Chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom za wspieranie naszego zespołu – podsumowuje Roman Granosik, prezes Młynów Stoisław Koszalin.
Nazwa klubu | Średnia liczba kibiców na mecz |
MKS Zagłębie Lubin | 1 234 |
MKS FunFloor Lublin | 1 215 |
MKS PR Urbis Gniezno | 1 026 |
Młyny Stoisław Koszalin | 717 |
KPR Gminy Kobierzyce | 430 |
Eurobud JKS Jarosław | 350 |
EKS Start Elbląg | 223 |
KPR Ruch Chorzów | 199 |
Galiczanka Lwów | 194 |
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 176 |



