Piotrcovia w poprzednim meczu przegrała w Hali Relax z KPR Gminy Kobierzyce co przerwało serię pięciu wygranych z rzędu. – Szkoda tej porażki. Aby nie stracić kontaktu z czołówką musimy w grudniu wywalczyć przynajmniej sześć punktów. Zadanie nie będzie łatwe, ale ja wierzę w dziewczyny. Nie możemy popełniać takich błędów jak w drugiej połowie spotkania z Kobierzycami. Musimy również lepiej zaczynać, bo ciężko się goni rywala, który w 5. minucie wygrywa 4:0 – mówił szkoleniowiec Piotrcovii.

Musimy uważniej się zmieniać i szybciej reagować na to, co dzieje się na boisku. Chcemy zrehabilitować się za tę porażkę i wygrać wszystkie mecze w grudniu. Nie będzie to łatwe zadanie, ale zrobimy wszystko, aby tak było – dodaje Aleksandra Oreszczuk.

Sobotni mecz Piotrcovia – Młyny Stoisław Koszalin rozpocznie się o 16:00. Będzie transmitowany na portalu emocje tv. Poprowadzą go Michał OrzechRobert Orzech. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Mirosław Majchrowski.