Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry obu zespołów. Pierwszą bramkę zdobyła w 3. minucie Zorica Despodovska (Kobierzyce). Natychmiastową odpowiedzią popisała się  Katarzyna Kozimur. Chwilę później Despodovska znów dwuktotnie punktowała, a wynik wyrównały Sylwia Matuszczyk, zdobywając punkt po rzucie karnym i Olesia Parandij (3:3). Po dobrej akcji Marioli Wiertelak trener JKS-u Reidar Moistad poprosił o czas. Od momentu, w którym zawodniczki powróciły na boisko, gra jarosławskiego zespołu aż do końca pierwszej połowy załamała się. Wszystko zaczęło się od trzech rzutów wybronionych przez bramkarkę z Kobierzyc. W 20. minucie meczu Jarosławianki przegrywały 10:3. Na czwarte trafienie czekały aż 19. minut. Przewaga gospodyń rosła i zatrzymała się dopiero w 30. minucie spotkania (17:5).

Drugą połowę również otworzyła Despodovska. Do jej drużyny należały także dwie kolejne punktowe akcje. Serię przerwała Sylwia Matuszczyk (20:6). Ekipie z Jarosławia udało się zorganizować kilka dobrych akcji, jednak przewaga Kobierzyczanek nadal była spora. W 45. minucie były lepsze o 12 trafień (22:10). Pomimo zapasu punktowego, w 48. minucie trenerka Edyta Majdzińska poprosiła o przerwę (23:11). Po powrocie na boisko, świetnym rzutem z dziewiątego metra popisała się Sandra Guziewicz (23:12).  Choć druga połowa meczu wyglądała po stronie Jarosławianek dużo lepiej niż pierwsza, drużyna z Kobierzyc do ostatniego gwizdka utrzymała dwucyfrową przewagę. Mecz zakończył się wynikiem 27:16. Najlepszą zawodniczką meczu po stronie KPR-u Gminy Kobierzyce została bramkarka Beata Kowalczyk. Po stronie czarno-niebieskich wyróżniono Sylwię Matuszczyk.

KPR Gminy Kobierzyce – Eurobud Grupa JKS Jarosław 27-16 (17-5)

KPR Gminy Kobierzyce: Kowalczyk, Zima – Kucharska 2, Ilnicka 1, Tomczyk, Buklarewicz 1, Janas 6, Kuriata, Wiertelak 3, Ważna 1, Ivanović 2, Despodovska 7, Wicik 3, Michalak 1.

Eurobud JKS Jarosław: Ciąćka, Szczurek – Guziewicz 1, Donets, Matuszczyk 8, Mikosz, Nestsiaruk 1, Pietras 1, Zimny, Strózik, Szymborska 1, Kozimur 1, Parandi 3.