Wynik spotkania otworzyły gospodynie (Hanna Rycharska). Bramkę wyrównującą zapisała na koncie czarno-niebieskich Katarzyna Kozimur. Błąd koszalinianek skutkował akcją na 1:2, którą wykończyła Sylwia Matuszczyk.

Do ok. 10 minuty zespoły walczyły ze sobą „punkt za punkt”. Trzy minuty później, po rzutach Valentiny Nestsiaruk i Sylwii Matuszczyk, przyjezdne prowadziły czterema bramkami (3:7). O czas poprosił szkoleniowiec Waldemar Szafulski. Po wznowieniu gry koszalinianki wyprowadziły do 22. minuty tylko jedną akcję. Czarno-niebieskie przeciwnie – podwyższyły prowadzenie (4:12). Na listę strzelczyń wpisały się Joanna Gadzina i Aleksandra Zimny. Finalnie, zawodniczki zeszły na przerwę przy stanie 9:17.

Drugą część meczu rozpoczął rzut Magdy Balsam. Z kolei gospodynie prezentowały się lepiej niż przed kilkunastoma minutami. Przede wszystkim, popełniały mniej błędów i rzucały celniej. Pomimo tego, nie zdołały doprowadzić do remisu lub w jakikolwiek sposób zagrozić przyjezdnym.

Ostatni kwadrans wyłonił faworyzowaną przed tym meczem drużynę JKS-u. Nie zmieniła tego świetna końcówka gospodyń. Mecz zakończył się wynikiem 27:33. MVP wybrano Magdę Balsam.

Młyny Stoisław Koszalin: Natalia Filończuk, Izabela Prudzienica – Gabriela Urbaniak 4, Anna Mączka 4, Żaneta Lipok 1, Aleksandra Zaleśny 2, Gabriela Haric, Karolina Mokrzka 5, Martyna Żukowska 1, Hanna Rycharska 7, Adriana Kurdzielewicz 3, Martyna Borysławska.

Eurobud JKS Jarosław: Weronika Kordowiecka, Jelena Durasinović, Palina Kukharchyk – Magda Balsam 8, Joanna Gadzina 3, Aleksandra Dorsz 1, Ivona Mrden 2, Sylwia Matuszczyk 2, Valiantsina Nestsiaruk 7, Aleksandra Zimny 9, Lesia Smolinh, Katarzyna Kozimur 1.