Pierwsza połowa zaczęła się bardzo wyrównanie. Zespół Wybrzeża i Chrobrego rzucał punkt za punkt. Bramkarze obu drużyn rewelacyjnie bronili, przez co wynik nie piął się szybko w górę. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do gdańskiej drużyny. Do przerwy tablica wyników wskazywała 12:10.

Druga połowa nie zaczęła się zbyt dobrze dla zespołu gospodarzy. W 11 minut głogowianie zdążyli rzucić 7 bramek i wyjść na prowadzenie, natomiast gdańszczanie rzucili tylko dwie. Druga połowa to gonitwa Wybrzeża za Chrobrym. Gdy gdańska drużyna zdążyła nadgonić, rywale uciekali. Wynik gdańszczan był bardzo zależny od ich skuteczności, która w tym spotkaniu nie była na zbyt wysokim poziomie. Ponadto gdańska drużyna Wybrzeża dużo czasu grała w osłabieniu, ponieważ zawodnicy opuszczali boisko za przewinienia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 24:26.