Lubinianie pewnie weszli w mecz i przez pierwsze 15′ minut dominowali na parkiecie skutecznie wykorzystując błędy gospodarzy. Chrobry w tych pierwszych minutach nie był skuteczny w ataku i nie wykorzystywał okazji. Skuteczność gości w tej części spotkania również nie była dobra, dlatego do końca pierwszej połowy, było to bardzo wyrównane spotkanie. Na przerwę zespoły schodziły do szatni przy wyniku 13:14.

Początek drugiej połowy dominacja Chrobrego, który poprawił skuteczność i odskoczył na kilka bramek, wykorzystując przestój w grze lubinian. Niemal do samego końca to gospodarze utrzymywali prowadzenie, ale w ostatnich kilku minutach goście zmobilizowali się i odrobili straty. Mecz zakończył się remisem 30:30 i o ostatecznym wyniku rozstrzygnęły karne. Zawodnicy Zagłębia wykonywali bezbłędnie swoje rzuty i to Lubin cieszy się dzisiaj z 2 punktów

Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin 30:30 (13:14); 3:5 w karnych
Chrobry: Stachera, Dereviankin – Grabowski 6, Klinger, Kosznik 5, Tilte 6, Orpik 1, Jamioł 4, Dadej 2, Matuszak 1, Otrezov 1, Styrcz, Paterek 4
MKS Zagłębie Lubin: Schodkowski 1, Byczek, Procho – Stankiewicz 1, Krupa 1, Moryń 2, Hlushak 4, Gębala 5, Michalak, Pietruszko, Hajnos 3, Bogacz, Drozdalski 7, Adamski 3, Iskra 3