Mecz w otworzył Mateusz Jachlewski. Następnie punktował Patryk Pieczonka i dwukrotnie Jakub Będzikowski. W drużynie gości pierwsza bramka padła w 8 minucie, którą rzucił Artur Klopsteg. Od początku meczu gdańszczanie postawili na mocna defensywę i szybką grę w ataku. W 21 minucie, po rzucie Marka Szpery, goście zremisowali 10:10. Od tego momentu gra toczyła się punkt za punkt. Do szatni drużyny schodziły przy remisie 12:12.

Na początku drugiej połowy goście wyszli na dwupunktowe prowadzenie. Gdańszczanie szybko jednak szybko wrócili do właściwego rytmu gry i wyrównali stan rywalizacji. W 49 minucie zawodnicy TORUS Wybrzeża Gdańsk rozpoczęli konsekwentne budowanie przewagi. W minutach meczu drużyna gospodarzy kontrolując przebieg wydarzeń na parkiecie zakończyła mecz wysoką, sześciobramkową przewagą.