Gospodarze mocno weszli w mecz, jednak dobre interwencje bramkarza gości uniemożliwiły głogowianom wypracowanie większej przewagi. Mimo że pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana, gdańszczanom ani razu nie udało się wyjść na prowadzenie. Na przerwę zespoły schodziły do szatni przy wyniku 15:14.

Druga połowa była bardziej dynamiczna. Gdańszczanom udało się dwukrotnie wyjść na jednobramkowe prowadzenie, jednak gospodarze nie zamierzali łatwo oddać punktów i ostatnie 10 minut należało już zdecydowanie do Chrobrego. Mecz zakończył się wynikiem 27:25 i głogowianie dopisali kolejne 3 punkty na swoje konto w superligowej tabeli.

Chrobry Głogów – Torus Wybrzeże Gdańsk 27:25 (15:14)
Chrobry: Stachera, Dereviankin, -Grabowski 3, Zdobylak 7, Warmijak, Klinger 1, Kosznik, Tilte 2, Orpik, Jamioł 5, Dadej 2, Matuszak 2, Otrezov 1, Paterek 2, Skiba 2
Torus Wybrzeże Gdańsk: Wałach 1, Poźniak – Powarzyński, Pieczonka 1, Stępień 2, Milicevic 1, Jachlewski 6, Kosmala 4, Papaj, Davidovic 2, Zmavc 3, Będzikowski 3, Papina 2