Azoty-Puławy wzorowo wykorzystały przerwę reprezentacyjną i w spotkaniu 8.serii PGNiG Superligi przeciwko Chrobremu Głogów pokazały charakter i pewnie wygrali przed własną publicznością 31:27. MVP spotkania po raz kolejny został Wojciech Borucki z 42% skutecznością obron.

Gospodarze od pierwszych minut narzucli swoje tempo broniąc pierwszą, nieudaną akcję gości z Głogowa i odpowiadając celnym rzutem. Przewaga na boisku miała również odzwierciedlenie w wyniku, który przez całe spotkanie wskazywał na wygraną niebiesko-biało-czerwonych. Spore problemy drużyny Chrobrego powodowały nerwowośc i wiele agresywnych zachowań na boiku, które tylko urozmaicały widowisko zgromadzonym tego dnia w Grupa Azoty Arena kibicom. Z kolei rużyna Azotów mogła popisać się wieloma efektowynymi i efektywnymi rzutami, co tylko pobudzało kibiców do jeszcze głośniejszego dopingu. Dzięki dobrej grze Azoty-Puławy schodziły na przerwę prowadząc z Chrobrym Głogów 17:13.

Po zmianie stron obraz gry zbytnio się nie zmienił. Chwilowa blokada w szeregach puławian pozwoliła doskoczyć w wyniku i odrobić kilka bramek jednak chwilę zajęło, aby otrząśnięci z wybicia rytmu Azotowcy powrócili na właściwe tory gry. Końcowe minuty spotkania to kilka niewymuszonych strat oraz nietrafionych rzutów, które mogłybyć spowowodane bardzo szybkim tempem całego meczu. Meczu, który Azoty-Puławy wygrały 31:27 zapisując na swoim koncie kolejne 3 punkty w ligowej tabeli.
MVP spotkania ponownie został Wojciech Borucki, którego popisy bramkarskie niejednokrotnie wywoływały w hali głośne okrzyki oraz gromkie brawa.

Azoty-Puławy – Chrobry Głogów 31:27 (17:13)

Azoty-Puławy: Borucki, Koshovy – Fedeńczak 5, Jarosiewicz 4, Adamski 3, Przybylski 4, Burzak 3, Kowalczyk 3, Zivković 3, Janikowski 2, Valles 3, Górski 1, Antolak, Konieczny, Marciniak

Chrobry Głogów: Stachera, Dereviankin -Paterek 6, Dadej 5, Grabowski 5, Otrezov 4, Zdobylak 4, Jamioł 1, Warmijak, Klinger 1, Wiatrzyk 1, Kosznik, Styrcz, Skiba, Orpik