Młodzi tarnowianie przegrali na wyjeździe z doświadczoną drużyną AZS AGH Kraków 31:25.

Gospodarze świetnie weszli w mecz i od początku do końca pierwszej połowy utrzymywali kilkubramowe prowadzenie. Zawodnicy Grupy Azoty SPR II robili co mogli, aby złapać kontakt z przeciwnikiem, jednak faworyzowany zespół z Krakowa skutecznie kontrolował przebieg spotkania. Dopiero w 27. minucie, po czasie, o który trener Marcin Janas poprosił dla swojej drużyny, tarnowianom udało się odrobić część strat i z wyniku 15:11 doprowadzić do jednobramkowej straty [15:14] na koniec pierwszej połowy. Do zmniejszenia strat przyczyniła się także dobra dyspozycja bramkarza Grupy Azoty SPR II Tarnów, Jakuba Hołdy.

Zaraz po pierwszym gwizdku oznaczającym początek drugiej części spotkania gościom udało się doprowadzić do upragnionego remisu. Drużyna AZS AGH Kraków chwilę później wrzuciła jednak wyższy bieg i w ciągu kilku minut odskoczyła na bezpieczne, kilkubramkowe prowadzenie. Krakowianie skutecznie wykańczali swoje akcje, a podopieczni Marcina Janasa mieli spore problemy z pokonaniem bramkarza gospodarzy. W meczu ostatecznie zwyciężyło doświadczenie starszych zawodników z Krakowa, choć i wśród tarnowskiej młodzieży widać było jasne punkty oraz spory potencjał. Swoją grą wyróżniał się m. in. Jakub Kociuba, któremu udało się zdobyć 6 bramek.

Grupa Azoty SPR II Tarnów: Hołda, Chłopek – Sikora, Porębski, Tarczoń, Mądel 1, Łabno 1, Kociuba 6, Pogonowski, Wajda 4, Hoim 3, Bednarz 5, Mróz, Kwarciński 5, Tuman, Zając

Trener: Marcin Janas