Niemal cała pierwsza połowa to była bardzo wyrównana gra obu drużyn. Zespoły zdobywały bramkę za bramką. Chrobry jednak poprawiał swoją grę z każdą minutą i w połowie tej części spotkania prowadził nawet 4. bramkami. Jednak niepotrzebne błędy w obronie i nieprzemyślane zagrania w ataku pozwoliły szczecinianom odrobić straty. Na przerwę zespoły schodziły do szatni przy wyniku 17:16.

Początek drugiej połowy wyglądał podobnie. Mogliśmy zobaczyć wyrównaną grę obu zespołów. Jednak od 40′ minuty nastąpił przestój w grze gości. Zaczęli popełniać błędy, które gospodarze potrafili wykorzystać i wywalczyć sześciobramkowe prowadzenie. W bramce Chrobrego doskonale spisywał się Anton Dereviankim, który bardzo skutecznie utrudniał gościom zdobywanie bramek. Mecz zakończył się wynikiem 31:27 i głogowianie zapisali pierwsze 3 punkty na swoje konto.

Chrobry Głogów – Sandra SPA Pogoń Szczecin 32:27 (17:16)
Chrobry: Dereviankin – Zdobylak, Warmijak, Klinger, Kosznik 2, Tilte 7, Orpik 2, Jamioł 6, Dadej 1, Matuszak, Otrezov , Styrcz 3, Paterek 6, Skiba 5
Pogoń Szczecin: Arsenic– Krok 4, Wrzesiński 2, Kapela 3, Zalevskyi 5, Krupa 3, Wiśniewski 1, Cherkashchenko 5, Krysiak 2, Viunyk, Polok 2