Zwycięstwem 33:25 Azoty-Puławy zakończyły występy przed własną publicznością w rundzie jesiennej. MVP spotkania wybrany został Wojciech Borucki. Debiut w sezonie zaliczył powracający po kontuzji kapitan drużyny, Michał Jurecki.

Początek spotkania lepiej rozpoczęli goście, którzy po pierwszych atakach na bramkę Azotów uzyskali przewagę 1:3. Jednak tylko chwilę mogli cieszyć się z prowadzenia w meczu ponieważ niebiesko-biało-niebiescy bardzo szybko otrząsnęli się z letargu i za sprawą sprawnego trio: Jarosiewicz, Adamski, Janikowski nie tylko odrobili stratę, ale rozpoczęli marsz po zwycięstwo w meczu. Gdy swoje zdobycze punktowe rozpoczął również Dawid Fedeńczak było wiadomo, że pierwsza połowa spotkania będzie miała iście jednostronny przebieg. Sprawna obrona gospodarzy spowodowała zastój bramkowy w drużynie z Piotrkowa, którzy przez blisko 10 minut zdobyli tylko jedną bramkę. Kolejne minuty wyglądały tak samo. Efektywne akcje zakończone celnymi trafieniami po stronie Azotów kontra straty i niewykorzystane rzuty po stronie Piotrkowianina. Dzięki temu puławianie na przerwę schodzili prowadząc 15:9. Druga część spotkania to analogia z początku meczu: szybki atak Piotrkowianina i kilka zdobytych bramek i szybka odpowiedź gospodarzy. Kilka niewymuszonych błędów i pułapek zastawionych na zawodników Piotrkowa skrzętnie wykorzystywał Kacper Adamski serwując zgromadzonym w Grupa Azoty Arena kibicom kilka widowiskowych bramek z kontry. Owacje na stojąco otrzymał powracający z przerwy wymuszonej kontuzją Michał Jurecki, który poprowadził swoją drużynę do kolejnego zwycięstwa. Azoty-Puławy pewnie wygrały spotkanie 12.serii PGNiG Superligi 33:25. MVP został Wojciech Borucki.

Azoty-Puławy – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33:25 (15:9)

Azoty-Puławy: Borucki 1, Koshovy – Jarosiewicz 6, Marciniak 5, Adamski 4, Janikowski 4, Fedeńczak 3, Kowalczyk 2, Zivković 2, Przybylski 2, Valles, Antolak, Jurecki, Konieczny, Górski

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Chmurski, Ligarzewski, Kot – Swat 6, Pacześny 4, Pstrąg 3, Surosz 3, Mosiołek 2, Matyjasik 2, Krajewski 1, Kowalski 1, Szopa 1, Pożarek 1, Wawrzyniak , Doniecki, Filipowicz