Pomimo znaczących braków w składzie Tarnowianie zwyciężyli w domowym towarzyskim spotkaniu z drużyną ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

Gra w obu drużynach rozpoczęło się dość nerwowo. W pierwszej części spotkania to goście przez większość czasu grali z kilkubramkową przewagą. Drużyna Grupy Azoty nie pozwoliła jednak na to, aby przeciwnik odskoczył na więcej niż 3 trafienia. Na przerwę drużyny udały się z wynikiem 16:15 na korzyść gospodarzy. Druga połowa zdecydowanie należała już do Tarnowian. W ciągu kilku minut wypracowali sobie bezpieczne sześciobramkowe prowadzenie i do końca meczu kontrolowali grę.

W barwach drużyny Grupy Azoty SPR Tarnów na boisku zadebiutował Jakub Sikora, rozgrywający dotychczas mecze w młodzieżowym, drugoligowym zespole Grupa Azoty SPR II Tarnów.

W składzie meczowym zabrakło aż 6 zawodników gospodarzy. Nieobecności są spowodowane występami na Mistrzostwach Świata w Egipcie oraz kontuzjami i drobnymi urazami.

Grupa Azoty SPR Tarnów: Małecki, Ciochoń, Liljestrand – Sikora 5, Wojdan 3, Kowalik 3, Wajda 3, Kużdeba 8, Pedryc, Mróz, Kniazeu 5, Mrozowicz 3, Klamrzyński.